Ogólnopolska akcja edukacyjna “Dzieci uczą rodziców”

1% PODATKU NA EDUKACJĘ NAJMŁODSZYCH

Ponad 190 000 dzieci w całej Polsce uczy swoich rodziców. Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, ekologia jak i promocja zdrowego i aktywnego trybu życia, historia, kultura – to niektóre tematy realizowane w ramach akcji „Dzieci uczą rodziców” prowadzonej przez Centrum Rozwoju Lokalnego. Celem inicjatywy jest wsparcie procesu edukacji najmłodszych, dostarczenie nauczycielom darmowych materiałów dydaktycznych, a także, co najważniejsze – zachęcenie do rozmowy rodziców z dziećmi na tak ważne tematy jak bezpieczeństwo.

Szczegółowe informacje o akcji dostępne są na stronie: edu.crl.org.pl

Relacje z akcji można zobaczyć na kanale Youtube

Obecnie w akcji uczestniczy ponad 190 000 dzieci z 3500 przedszkoli i szkół podstawowych. Inicjatywa cały czas się rozwija, ale potrzebuje Państwa wsparcia. Akcję edukacji najmłodszych można wspierać przekazując 1% podatku na Centrum Rozwoju Lokalnego – KRS 0000 332 814.

Na stronie crl.org.pl jest dostępny program do rozliczania 1% podatku.

Zachęcamy do wspierania akcji „Dzieci uczą rodziców”.