Archiwum kategorii: Ogłoszenia

Listy dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej

Lista kandydatów przyjętych do klasy I
w Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze
na rok szkolny 2022/2023

1. Dobrosielska Eliza
2. Dudyś Miłosz
3. Dudyś Paulina
4. Grądzki Patryk
5. Kamińska Daria
6. Kobylińska Anna
7. Kubiec Antoni
8. Litwin Igor
9. Mysiorska Alicja
10. Mysiorska Wiktoria
11. Myszkowski Jakub Antoni
12. Oleksiak Mikołaj
13. Olędzka Nikola
14. Pasymowska Alicja
15. Szmalc Bartosz
16. Wywigacz Witold
17. Żabik Hubert

Lista kandydatów przyjętych do oddziału przedszkolnego
6 – latki
w Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze
na rok szkolny 2022/2023

1. Bobiński Jakub
2. Brejnakowski Wojciech
3. Dudek Mariusz
4. Dudek Paweł
5. Dudek Piotr
6. Dudyś Piotr
7. Dudyś Szymon
8. Flanczewska Antonina
9. Godzieba Gabriela
10. Godzieba Hubert
11. Grądzki Kuba
12. Gwiazda Paweł
13. Kardaś Zuzanna
14. Krawczyk Miłosz
15. Kruszewski Oliwier
16. Mikulak Jan
17. Olkowska Zofia
18. Orzeł Wiktor
19. Przewodowska Liliana
20. Przewodowska Łucja
21. Rokicka Gabriela
22. Rokicka Zuzanna
23. Rólka Oliwia
24. Wawrzynowicz Amelia
25. Żabik Wojciech

Lista kandydatów przyjętych do oddziału przedszkolnego
5 – latki
w Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze
na rok szkolny 2022/2023

1. Damięcki Wojciech
2. Dąbrowska Kamila
3. Dudek Zuzanna
4. Flanczewski Aleksander
5. Gadomski Maciej
6. Gnas Szymon
7. Goździewski Kacper
8. Grabowska Łucja
9. Grono Krzysztof
10. Gwiazda Aleksander
11. Kardaś Maja
12. Kowalczyk Marcel
13. Krępski Stanisław
14. Krzyna Krzysztof
15. Lewandowski Antoni
16. Mierzejewski Antoni
17. Mikulak Franciszek
18. Pawelczyk Bartosz
19. Przyborowska-Szczęsna Kornelia
20. Szymański Dominik
21. Szymczyk Igor
22. Wierzbicka Lidia
23. Wnuk Szymon
24. Zega Filip

Lista kandydatów przyjętych do oddziału przedszkolnego
3 – 4 – latki
w Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze
na rok szkolny 2022/2023

1. Antczak Dominik
2. Bagiński Julian
3. Błaszczak Aleksandra
4. Błaszczak Martyna
5. Bobiński Szymon
6. Dobrosielski Marcel
7. Jeznach Alicja
8. Kowalski Marcel
9. Krzyżewska Klara
10. Kukawka Iga
11. Majkowska Anna
12. Mieczkowska Maria
13. Mierzejewski Jakub
14. Oleś Dawid
15. Pasymowski Mikołaj
16. Regulska Lena
17. Rejnand Szymon
18. Steczka Filip
19. Wenda Julian
20. Witka Michał
21. Winnicka Weronika
22. Wiśniewska Aleksandra
23. Wiśniewska Oliwia
24. Zyznowska Laura
25. Zygmuntowicz Aleksander

Listy kandydatów zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I
w Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze
na rok szkolny 2022/2023

1. Dobrosielska Eliza
2. Dudyś Miłosz
3. Dudyś Paulina
4. Grądzki Patryk
5. Kamińska Daria
6. Kobylińska Anna
7. Kubiec Antoni
8. Litwin Igor
9. Mysiorska Alicja
10. Mysiorska Wiktoria
11. Myszkowski Jakub Antoni
12. Oleksiak Mikołaj
13. Olędzka Nikola
14. Pasymowska Alicja
15. Szmalc Bartosz
16. Wywigacz Witold
17. Żabik Hubert

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego
6 – latki
w Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze
na rok szkolny 2022/2023

1. Bobiński Jakub
2. Brejnakowski Wojciech
3. Dudek Mariusz
4. Dudek Paweł
5. Dudek Piotr
6. Dudyś Piotr
7. Dudyś Szymon
8. Flanczewska Antonina
9. Godzieba Gabriela
10. Godzieba Hubert
11. Gwiazda Paweł
12. Kardaś Zuzanna
13. Krawczyk Miłosz
14. Kruszewski Oliwier
15. Mikulak Jan
16. Olkowska Zofia
17. Orzeł Wiktor
18. Przewodowska Liliana
19. Przewodowska Łucja
20. Rokicka Gabriela
21. Rokicka Zuzanna
22. Rólka Oliwia
23. Wawrzynowicz Amelia
24. Żabik Wojciech

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego
5 – latki
w Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze
na rok szkolny 2022/2023

1. Damięcki Wojciech
2. Dąbrowska Kamila
3. Dudek Zuzanna
4. Flanczewski Aleksander
5. Gadomski Maciej
6. Gnas Szymon
7. Goździewski Kacper
8. Grabowska Łucja
9. Grądzki Kuba
10. Grono Krzysztof
11. Gwiazda Aleksander
12. Kardaś Maja
13. Kowalczyk Marcel
14. Krępski Stanisław
15. Krzyna Krzysztof
16. Lewandowski Antoni
17. Mierzejewski Antoni
18. Mikulak Franciszek
19. Pawelczyk Bartosz
20. Przyborowska-Szczęsna Kornelia
21. Szymański Dominik
22. Szymczyk Igor
23. Wierzbicka Lidia
24. Wnuk Szymon
25. Zega Filip

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego
3 – 4 – latki
w Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze
na rok szkolny 2022/2023

1. Antczak Dominik
2. Bagiński Julian
3. Błaszczak Aleksandra
4. Błaszczak Martyna
5. Bobiński Szymon
6. Dobrosielski Marcel
7. Jeznach Alicja
8. Kowalski Marcel
9. Krzyżewska Klara
10. Kukawka Iga
11. Majkowska Anna
12. Mieczkowska Maria
13. Mierzejewski Jakub
14. Oleś Dawid
15. Pasymowski Mikołaj
16. Regulska Lena
17. Rejnand Szymon
18. Steczka Filip
19. Wenda Julian
20. Witka Michał
21. Winnicka Weronika
22. Wiśniewska Aleksandra
23. Wiśniewska Oliwia
24. Zyznowska Laura
25. Zygmuntowicz Aleksander

ZEBRANIE Z RODZICAMI

6 kwietnia 2022 roku (środa) odbędą się zebrania z Rodzicami uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. A. Gołasia w Płoniawach – Bramurze zgodnie z harmonogramem:

Klasa

Wychowawca

Budynek/ sala

Godzina

I

Jolanta Henrykowska

Budynek A, klasa I, wejście nr 1 (od strony Urzędu Gminy)

15.30

II

Ewa Załęska

Budynek A, klasa II, wejście nr 1 (od strony Urzędu Gminy)

15.30

III

Małgorzata Gos

(w zastępstwie za p. Martę Kacprzykowską)

Budynek A, klasa III, wejście nr 1 (od strony Urzędu Gminy)

15.30

IV

Elżbieta Furmańska

Budynek B, sala nr 28, wejście nr 2 (od strony parkingu)

15.30

V

Marta Kubacz-Stolarczyk

Budynek B, sala nr 12, wejście nr 2 (od strony parkingu)

15.30

VI

Alicja Dudek

Budynek A, klasa V wejście nr 1 (od strony Urzędu Gminy)

16.00

VIIa

Iwona Jaworska

Budynek B, sala nr 34, wejście nr 2 (od strony parkingu)

16.00

VIIb

Anna Jaworska

Budynek B, sala nr 30, wejście nr 2 (od strony parkingu)

16.00

VIIIa

Magdalena Katarzyna Pochoda

Budynek B, sala nr 21, wejście nr 2 (od strony parkingu)

15.00

VIIIb

Anna Pulkowska

Budynek B, sala nr 31, wejście nr 2 (od strony parkingu)

15.00