Archiwum dnia: 8 marca 2024

Dzień Kobiet

8 marca w naszej szkole był dniem wyjątkowym. Było kulturalnie, słodko i bardzo miło. Samorząd uczniowski przygotował słodkie niespodzianki, a nasi wspaniali aktorzy z klas V i VI pod opieką Pani Elżbiety Furmańskiej i Anny Pulkowskiej wystawili Małego Księcia. Ponadto Tymon Bochyński z klasy III zaśpiewał dla pań, a dziewczynki z klasy I cudownie zatańczył. Będzie co wspominać.

Anna Jaworska

Wyniki Konkursu Krasomówczego

„Miarą mówcy nie jest ten, kto mówi, lecz ten, co słucha…” [Platon]

W styczniu informowaliśmy, że nasi uczniowie – Alicja Wywigacz i Alan Majkowski – wzięli udział w XX Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym organizowanym pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Znamy już wyniki tego konkursu. Alan zdobył II miejsce, Alicja – wyróżnienie.

Nasi oratorzy swoimi przemówieniami wzruszyli nie tylko jury, ale również publiczność. Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

Anna Pulkowska