Wyniki VII Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal”

Do VII Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal” pod patronatem Starosty Powiatu Makowskiego przystąpiło 79 uczestników.

W kategorii kl. V-VI –32; kl. VII-VIII – 39, szkoły ponadpodstawowe – 8.

3 marca 2022 r. Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzców i wyróżnionych.

Kategoria kl. V–VI

I miejsce – Magdalena Żbikowska (SP im. Świętego Stanisława Kostki w Chodkowie Wielkim)

II miejsce – Julia Niestępska (SP im. Świętego Stanisława Kostki w Chodkowie Wielkim)

III miejsce – Julita Chmielińska (SP im. Edwarda Rolskiego w Drążdżewie)

wyróżnienie – Blanka Zygmuntowicz (SP im. I Dywizji Tadeusza Kościuszki w Różanie)

Kategoria kl. VII-VIII

I miejsce – Karolina Dylewska (PSP im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze)

II miejsce – Zuzanna Kobylińska (SP im. Marii Skłodowskiej – Curie w Krasińcu)

III miejsce – Dominika Orzoł (SP im. Świętego Stanisława Kostki w Amelinie)

wyróżnienie – Dawid Sikorski (SP im. Oskara Kolberga w Karniewie)

Kategoria szkoły ponadpodstawowe

I miejsce – Wiktoria Ruszczyńska (LO im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim)

II miejsce – Izabela Kaniewska (TE w Zespole Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim)

III miejsce – Weronika Zadrożna (LO w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Krasnosielcu)

Laureatów i wyróżnionych poinformujemy o terminie Gali Konkursowej. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Gratulujemy zwycięzcom i do zobaczenia za rok.

PSP im. A. Gołasia
w Płoniawach-Bramurze