Uroczystość wręczenia nagród laureatom IX Powiatowego Konkursu Ortograficznego

5 marca 2024 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze wręczono nagrody laureatom IX Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal”. Na uroczystości gościliśmy p. Dariusza Wierzbickiego – Wicestarostę Powiatu Makowskiego, p. Annę Jastrzębską – Zastępcę Wójta Gminy Płoniawy-Bramura, dyrektorów szkół, nauczycieli, rodziców. Galę finałową uświetnili uczniowie kl. VI, którzy wystawili sztukę pt. „W poszukiwaniu odpowiedzi – Mały Książę”.

Dziękujemy Panu Staroście Mirosławowi Augustyniakowi za patronat nad konkursem oraz ufundowane nagrody. Wierzymy, że nasza współpraca przyczyniła się do podniesienia poziomu nauczania języka polskiego w szkołach powiatu makowskiego.

Dziękujemy również nauczycielom za trud włożony w przygotowanie uczniów do konkursu. Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom składamy serdeczne gratulacje i mówimy: Do zobaczenia za rok!

A. Pulkowska