Konkurs „Magia zamknięta w papierze”

Zapraszamy wszystkich uczniów i przedszkolaków do wzięcia udziału w szkolnym konkursie origami zorganizowanym z okazji „Światowych Dni Origami”. Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników origami ale również do rozpoczynających tą przygodę. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać pracę na dowolny temat. Elementy należy wykonać w technice origami przestrzennej. Dopuszczalne jest użycie kleju celem połączenia elementów, nie wolno nacinać kartki w trakcie składania. Można dodawać elementy do zdobienia pracy. Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę z metryczką (tytuł pracy i dane uczestnika). Termin składania prac 25 października 2021 r. Jurorzy będą oceniać kompozycje, estetykę, oryginalność pracy, trudność złożenia, dobór koloru i papieru. Prace będą oceniane w następujących kategoriach:

• Maluch- grupy przedszkolne
  • Starszaki – uczniowie klas 1-4
  • Młodzież – uczniowie klas 5-8

Dla najlepszych czekają nagrody!

Organizatorzy: p. Marta Kacprzykowska i p. Milena Krzyżewska