Dziki Piątek w Nadleśnictwie Parciaki

16 czerwca 2023 r. klasa IV spędziła dzień na łonie natury. Uczniowie pojechali na wycieczkę do Nadleśnictwa Parciaki w Budziskach. Na młodzież czekała moc atrakcji: występ sygnalisty myśliwskiego, pokaz ratownictwa medycznego, pokaz strażacki, prezentacja ptaków łownych, psów myśliwskich, przejażdżki na koniach oraz konkurs z nagrodami. Wśród nagrodzonych byli nasi uczniowie: Weronika Myślak – II miejsce, Magdalena Łukasiewicz – III miejsce. Wszyscy uczniowie dostali drobne upominki, napoje i słodycze. Było również ognisko, przy którym piekliśmy kiełbaski.
Dzień był bardzo udany i na pewno powtórzymy ten wyjazd za rok.
Kołu Łowieckiemu „Odyniec” i Nadleśnictwu Parciaki serdecznie dziękujemy za nawiązanie współpracy, życzliwość i przybliżenie piękna ojczystej przyrody.

Anna Pulkowska
Katarzyna Załęska