Wiosłuj, kajakarzu!

18 czerwca 2021 r. odbył się spływ kajakowy Krutynią. Śmiałkowie z kl. VII a i VII b pokonali uroczą trasę z Krutyni do Rosochy (ok. 9 km). Nikt nie narzekał, mimo iż na trasie pojawiły się liczne przeszkody – przewrócone drzewa, kłody czy konieczność przenoszenia kajaków. Wycieczka była częścią działań profilaktycznych i wychowawczych podejmowanych na terenie naszej szkoły. Miała na celu odbudowanie dobrych relacji rówieśniczych po powrocie do szkoły ze zdalnego nauczania, a także promocję zdrowego stylu życia, wolnego od nałogów i uzależnień.

Dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Płoniawach-Bramurze za dofinansowanie wyjazdu, a młodzieży gratulujemy kultury zachowania na wodzie. Udowodniliście, że etykieta wodniacka nie jest Wam obca. Gratulujemy i obiecujemy, że jeszcze wrócimy na tę trasę.

Wychowawcy kl. VII
A. Pulkowska, K. Zarodkiewicz