Webinar dla dyrektorów szkół, nauczycieli, pedagogów, psychologów, rodziców i opiekunów „Szkodliwe treści w internecie”

29 listopada, w poniedziałek, o godz. 19:00 na Facebooku OSE odbędzie się bezpłatny webinar dla dyrektorów szkół, nauczycieli, pedagogów, psychologów, rodziców i opiekunów „Szkodliwe treści w internecie” realizowany w ramach cyklu „Bezpieczni w sieci z OSE” z udziałem Tomasza Rożka, dziennikarza i twórcy „Nauka. To lubię”, Anny Rywczyńskiej, kierownika Zespołu Edukacji Cyfrowej w NASK oraz Marty Wojtas, psycholożki i trenerki.

Podczas spotkania można dowiedzieć się m. in.:

• Co zaliczamy do szkodliwych treści w internecie?
  • Jak wpierać uczniów w zdrowym korzystaniu z technologii cyfrowych?
  • Jak wprowadzać w środowisku szkolnym konstruktywne zmiany?

Webinarowi towarzyszy premiera publikacji „Szkodliwe treści w internecie. Poradnik dla nauczycieli”. To kolejny poradnik z cyklu „Bezpieczni w sieci z OSE” przygotowany z myślą o nauczycielach.