Rozkład jady autobusów nie zmienił się od ubiegłego roku szkolnego. Dzieci zobowiązane są do zakrywania ust i nosa podczas przejazdu.
Nazwa linii: Stare Zacisze wieś – Płoniawy szkoła przez: Nowy Podoś
Opiekun : p. Ewa Załęska
Dworce i przystanki |
I kurs |
II kurs |
|
6:30 |
Zawady Huta |
13:45 |
15:35 |
6:32 |
Zawady Dworskie (szkoła) |
13:40 |
15:30 |
6:34 |
Zawady Dworskie |
13:38 |
15:28 |
6:35 |
Gołoniwy |
13:37 |
15:27 |
6:45 |
Popielarka |
13:32 |
15:22 |
6:52 |
Zacisze Stare (szkoła) |
13:25 |
15:15 |
6:54 |
Zacisze Stare (wieś) |
13:23 |
15:13 |
7:06 |
Krzyżewo Borowe |
13:11 |
15:01 |
7:25 |
Płoniawy – szkoła |
——— |
——– |
7:30 |
Stary Podoś – kościół |
13:05 |
14:55 |
7:32 |
Satry Podoś – szkoła |
13:03 |
14:53 |
7:35 |
Nowy Podoś – remiza |
13:00 |
14:50 |
7:40 |
Nowy Podoś |
12:55 |
14:45 |
7:50 |
Płoniawy – Szkoła |
12:45 |
14:35 |
Nazwa linii: Młodzianowo – Płoniawy szkoła przez: Łęgi
Opiekun: p. Hanna Łomot
Dworce i przystanki |
I kurs |
II kurs |
|
7:10 |
Młodzianowo |
13:25 |
15:20 |
7:13 |
Kobylinek |
13:20 |
15:12 |
7:15 |
Kobylin |
13:19 |
15:10 |
7:18 |
Retka |
13:17 |
15:07 |
7:20 |
Jaciążek cmentarz |
13:15 |
15:04 |
7.22 |
Jaciążek szkoła |
13:05 |
15:02 |
7:25 |
Jaciążek kościół |
13:03 |
14:54 |
7:28 |
Łęgi |
13:00 |
14:49 |
7:33 |
Dłutkowo |
12:55 |
14:48 |
7:38 |
Łęgi |
12:50 |
14:47 |
7:45 |
Płoniawy- Szkoła |
12:45 |
14:40 |
Nazwa linii: Rogowo – Płoniawy szkoła przez: Chodkowo
Opiekun: p. Zofia Sawicka
Stara Zblicha 7:40
Nowa Zblicha 7:43
Dowożenie uczniów do szkoły odbywa się na zasadach obowiązujących w transporcie publicznym. W pojazdach, którymi poruszają się osoby niezamieszkujące wspólnie istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa (§ 24 ust. 1 pkt 1 rozporządzenia RM z 7 sierpnia 2020 r.).
Z korzystania z autobusu szkolnego wyłączone są inne osoby. Dowożenie uczniów do szkół to przewozy dedykowane i zamknięte dla innych pasażerów.