Nauczanie zdalne w klasach V-VIII w okresie od dnia 27 stycznia 2022 r. do dnia 27 lutego 2022 r.

Od dnia 27 stycznia 2022 r. do dnia 27 lutego 2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze zajęcia w klasach V–VIII szkoły podstawowej będą realizowane wg obowiązującego planu lekcji w trybie zdalnym z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość poprzez Microsoft Teams.

Prosimy uczniów o systematyczny udział w zajęciach. Informacje o ewentualnych trudnościach prosimy przekazywać wychowawcom i nauczycielom lub poprzez sekretariat szkoły.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie kl. I-IV uczestniczą w zajęciach stacjonarnych na dotychczasowych zasadach.