Listy kandydatów zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I
w Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze
na rok szkolny 2021/2022

1. Bochyński Tymon
2. Brejnakowska Gabriela
3. Budny Kacper Aleksander
4. Dzik Oliwier
5. Gadomska Zuzanna
6. Głażewski Sebastian
7. Głażewski Szymon
8. Gwiazda Bartosz
9. Lewandowska Barbara
10. Lewandowski Alexander
11. Lewandowski Miłosz
12. Majkowska Barbara
13. Oleksiak Miłosz
14. Pawelczyk Oliver
15. Wierzbicki Aleksander
16. Więcek Dawid
17. Wnuk Tymon
18. Wojniłowicz Lena

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego 6 – latki
w Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze
na rok szkolny 2021/2022

1. Dobrosielska Eliza
2. Dudyś Miłosz
3. Dudyś Paulina
4. Grądzki Patryk
5. Kamińska Daria
6. Kobylińska Anna
7. Kołodziejska Alicja
8. Litwin Igor
9. Mysiorska Alicja
10. Mysiorska Wiktoria
11. Myszkowski Jakub Antoni
12. Oleksiak Mikołaj
13. Olędzka Nikola
14. Pasymowska Alicja
15. Szmalc Bartosz
16. Wywigacz Witold
17. Żabik Hubert

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego 5 – latki
w Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze
na rok szkolny 2021/2022

1. Bobiński Jakub
2. Brejnakowski Wojciech
3. Dudek Mariusz
4. Dudek Paweł
5. Dudek Piotr
6. Dudyś Piotr
7. Dudyś Szymon
8. Flanczewska Antonina
9. Godzieba Gabriela
10. Godzieba Hubert
11. Grądzki Kuba
12. Gwiazda Paweł
13. Kardaś Zuzanna
14. Kołodziejska Helena
15. Krawczyk Miłosz
16. Kruszewski Oliwier
17. Mikulak Jan
18. Olkowska Zofia
19. Orzeł Wiktor
20. Przewodowska Liliana
21. Przewodowska Łucja
22. Rokicka Gabriela
23. Wawrzynowicz Amelia
24. Żabik Wojciech

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego 3-4 – latki
w Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze
na rok szkolny 2021/2022

1. Antczak Dominik
2. Bobiński Szymon
3. Damięcki Wojciech
4. Dobrosielski Marcel
5. Dudek Zuzanna
6. Flanczewski Aleksander
7. Gadomski Maciej
8. Goździewski Kacper
9. Grabowska Łucja
10. Kardaś Maja
11. Kowalczyk Marcel
12. Krzyna Krzysztof
13. Lewandowski Antoni
14. Mierzejewski Antoni
15. Mikulak Franciszek
16. Pawelczyk Bartosz
17. Przyborowska – Szczęsna Kornelia
18. Regulska Lena
19. Rejnand Szymon
20. Szymański Dominik
21. Wierzbicka Lidia
22. Witkowska Lilianna
23. Wiśniewska Aleksandra
24. Zega Filip