Konkurs „Eko-kreatywni”

16 grudnia 2022 r. Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł wyłonił zwycięzców konkursu „Eko-kreatywni” w ramach projektu Czyste Mazowieckie 2022, który był skierowany do uczniów klas 4-6 oraz 7-8 szkół podstawowych z województwa mazowieckiego. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu modelu ekologicznej zabawki z odpadów m. in. butelek, opakowań, puszek i kartonów.

1 lutego 2023 r. w obecności Wójta Gminy Płoniawy-Bramura, pana Jakuba Dudka, nagrodę za zajęcie III miejsca w kategorii klas 7-8 wręczył Mai Wejner, uczennicy klasy VIIIb Publicznej Szkoły Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach –Bramurze, kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce, pan Marcin Grabowski .

Serdecznie gratulujemy laureatce!