Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
/Janusz Korczak/

2 czerwca w naszej szkole był dniem wyjątkowym. Od rana wypełniony był wieloma atrakcjami. Najpierw uczniowie rozgrywali Turniej Warcabowy, później czekały na nich również: dmuchana zjeżdżalnia i trampolina, malowanie twarzy i włosów, pokaz karate, pokaz wozu strażackiego. Bez wątpienia wiele radości dostarczył nam wszystkim występ rodziców, którzy bardzo zabawnie odegrali „Rzepkę”. (Brawa dla Rodziców!) W tym dniu nie zabrakło również zajęć profilaktycznych, które prowadzili wychowawcy oraz pani policjantka. Każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Dla głodnych czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Każdy mógł zjeść lody, popcorn, watę cukrową i ciasto. Tradycyjnie piekliśmy też kiełbaski na ognisku, ale najważniejsze było to, że mogliśmy spotkać się oraz wspólnie i radośnie spędzić ten czas. Wszystkim, którzy przyczynili się do wspanialej atmosfery tego dnia, serdecznie dziękujemy!

Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać. Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie. Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody, wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.

Serdecznie dziękujemy za okazaną życzliwość i pomoc w organizacji Dnia Dziecka: Radzie Rodziców przy PSP w Płoniawach-Bramurze, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Wójtowi Gminy Płoniawy-Bramura, Ochotniczej Straży Pożarnej w Płoniawach-Bramurze, Komendzie Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim, Klubowi Karate Kyokushin oraz wszystkim zaangażowanym tego dnia Rodzicom.

Społeczność Szkolna