Archiwum dnia: 21 kwietnia 2023

Eliminacje Powiatowe XLIV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Dnia 21 kwietnia 2023r. w Karniewie odbył się etap powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny – grupa I „młodsza” i grupa II „starsza”. Po ciężkich zmaganiach – pokonaniu toru przeszkód, napisaniu testu o przepisach ruchu drogowego oraz udzieleniu pierwszej pomocy – Grupa II zajęła drugie miejsce a grupa I szóste miejsce.
Gratulujemy!

Alicja Dudek

Akcja #Sprzątamy dla Polski

21 kwietnia wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji usuwania śmieci z terenów zielonych „Sprzątamy dla Polski”. Celem akcji jest nie tylko troska o środowisko naturalne w naszej okolicy, ale także kształtowanie postawy odpowiedzialności za wspólne dobro.

Uczniowie klas IV, V i VI pod opieką nauczycieli p. Małgorzaty Gos, p. Marka Mierzejewskigo i p. Elżbiety Furmańskiej podjęli się uporządkowania terenu wokół szkoły – obiekty sportowe, place zabaw, a także pobliskie drogi i tereny użyteczności publicznej. Nasi uczniowie angażując się w działania, udowodnili, że stan naszego środowiska nie jest im obojętny.
Honorowy patronat nad projektem objęli premier Mateusz Morawiecki i Minister Edukacji i Nauki.

Szkolny koordynator akcji
Elżbieta Furmańska