Archiwum dnia: 22 grudnia 2022

Mikołajki i Wigilia w kl. IV

Mikołajki i Wigilia dla uczniów klasy IV to nie tylko prezenty i luźniejszy dzień w szkole. To także wyjątkowa oprawa, niecodzienny klimat i odrobina magii. W tych dniach wszyscy czuliśmy się ważni. Dzięki wspólnemu świętowaniu nasz zespół się zintegrował i chociaż na chwilę zapomniał o problemach. Był to czas radości, uśmiechu i dzielenia się szczęściem z innymi.
Serdecznie dziękuję Radzie Klasowej za piękne świąteczne upominki i wigilijny poczęstunek.

Wychowawczyni
Anna Pulkowska

Przedszkolne spotkania wigilijne

Przedszkolne spotkania wigilijne Boże Narodzenie to święta, na które z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci. W ostatnim tygodniu przed świętami we wszystkich grupach przedszkolnych odbywały się spotkania wigilijne. Dzięki pomocy rodziców, którzy zaangażowali się w przygotowanie poczęstunku, mogliśmy poczuć świąteczną atmosferę. Rozpoczęliśmy od podzielenia się opłatkiem i złożenia życzeń. Następnie zasiedliśmy do pięknie przystrojonych stołów. Punktem kulminacyjnym było spotkanie z Mikołajem. Dzięki wspólnemu kolędowaniu mogliśmy poczuć magię zbliżających się świąt.

Wychowawcy E. Rejnand, A. Pawłowska, K. Kozłowska