Archiwum dnia: 17 lutego 2021

Redakcja szkolnej gazetki online!

Witamy po dłuższej przerwie. Nasi wierni czytelnicy pisali, że bardzo tęsknią za kolejnymi numerami NieÓka. Dostosowujemy się do obecnej sytuacji i od dziś jesteśmy dla Was w wersji online. Czytajcie i piszcie do nas, o czym chcielibyście przeczytać w kolejnych wydania.
W tym numerze znajdziecie wiele ciekawych artykułów o miłości. Przeczytacie również o Dniu Języka Ojczystego oraz o tym, jak dbać o swoje zdrowie psychiczne podczas zdalnego nauczania.
Życzę Wam miłej lektury i dużo miłości! <3

Redaktor naczelna
Zuzanna Orłowska

Znają Mazowsze!

Nasze Uczennice – Klaudia Ciok, Karolina Dylewska oraz Olga Grzeszczak – przystąpiły do kuratoryjnego konkursu wiedzy o Mazowszu. Po uprzednio zrealizowanym projekcie przyszedł czas na indywidualne zmagania. 2 lutego 2021 r. rozwiązywały interaktywny test o Mazowszu. Mimo iż żadnej z uczestniczek nie udało się przejść do kolejnego etapu, nie wątpimy w ich ogromną wiedzę na temat Mazowsza. Życzymy powodzenia za rok!

Redakcja NieÓka