Archiwum dnia: 2 lutego 2021

Konkurs na prezentację multimedialną

Z okazji „Dnia Bezpiecznego Internetu” zapraszamy uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie na prezentację multimedialną o tematyce związanej z bezpieczeństwem w Internecie.  Autorzy najlepszych prezentacji zostaną nagrodzeni.

Regulamin Konkursu:

1. Udział uczniów w konkursie jest dobrowolny.
  2. Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej (np. w programie PowerPoint) o tematyce nawiązującej do bezpiecznego korzystania z Internetu.
  3. Prezencja ma zawierać minimum 20 slajdów (nie więcej  niż 25).
  4. Jeden ze slajdów powinien zawierać dane autora (imię, nazwisko, klasa).
  5. Ocenie podlegają treści merytoryczne, pomysłowość i oryginalność jak również estetyka i ogólny wygląd prezentacji.
  6. Prace proszę przesyłać w terminie do końca lutego 2021 r. na platformę w wątku „Konkurs”.

Organizatorzy:
Alicja Dudek
Katarzyna Załęska

Dzień Babci i Dziadka w grupie 3 i 4-latków

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważni w jego życiu. Dlatego na Dzień Babci i Dziadka dzieci z grupy 3 i 4-latków przygotowały krótką część artystyczną, aby wyrazić swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób, nie zabrakło również laurek i drobnych upominków. Kochanym Babciom i Dziadkom życzymy samych pięknych chwil w życiu, dużo zdrowia, radości i uśmiechu.

Ewa Domańska
Ewa Rejnand