Archiwum dnia: 29 stycznia 2021

Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze

29 stycznia 2021 r. w naszej szkole od samego rana panowała świąteczna atmosfera. Nadszedł właśnie najważniejszy moment dla pierwszoklasistów – pasowanie na ucznia. Ślubowanie złożyło 22 uczniów:

1. Adamczyk Mikołaj
20. Tłomacki Hubert
21. Załuski Oskar
22. Zamielska Julia

Na początku uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Następnie złożyli ślubowanie, a Pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki z dedykacją. Potem było mnóstwo życzeń i upominków między innymi od Wójta Gminy Płoniawy – Bramura Pana Jakuba Dudka, Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców. Ten dzień z pewnością zostanie pierwszoklasistom w pamięci, a słowa ślubowania, które składali, będą dla nich drogowskazem na długie lata szkolne.

Wychowawczyni Ewa Załęska