Archiwum dnia: 22 stycznia 2021

Wyniki Konkursu Krasomówczego

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasi Uczniowie biorący udział w XVII Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty otrzymali:
Gabriela Wierzbicka (kl. VIII) – tytuł laureatki
Oliwier Majkowski (kl. VI b) – wyróżnienie

Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów oraz Muzeum Niepodległości w Warszawie. Wystąpienia naszych oratorów poświęcone były poetom wojny i okupacji. Konkurs w tym roku odbywał się on-line. Z uwagi na sytuację epidemiczną gala finałowa konkursu połączona z uroczystym wręczeniem nagród odbędzie się w późniejszym terminie. Jeszcze raz gratulujemy Gabrysi i Oliwierowi zdobytych tytułów.

/Red. NieÓk/

III edycja Konkursu EKOSZKOŁA

Składamy serdeczne gratulacje Dominice Stolarczyk – uczennicy kl. VII b za zajęcie III miejsca w konkursie „EkoSzkoła”.

Przypomnijmy, że organizatorem konkursu był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Zadaniem konkursowym w kategorii uczniów szkół podstawowych z kl. IV-VIII było nadesłanie zdjęcia odzwierciedlającego dotychczasowe działania szkoły na rzecz ochrony środowiska i kształtowania postaw proekologicznych. Zdjęcie Dominiki zostało zauważone spośród 121 fotografii nadesłanych z 23 placówek oświatowych z terenu Mazowsza. Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną WFOŚiGP zaplanował kilkanaście uroczystości wręczenia nagród laureatom. Z niecierpliwością czekamy na zaproszenie na galę wręczenia nagród uczestnikom z naszego regionu. Dominice gratulujemy nie tylko III miejsca, ale również ciekawej pasji. W konkursie brały również udział: Zuzanna Orłowska, Zuzanna Fabisiak oraz Bogusława Kuciej.

/Red. Nieók/