Archiwum dnia: 10 stycznia 2020

CYRK “SZOK”

Dnia 10 stycznia 2020 r. gościliśmy w naszej szkole artystów ukraińskiego cyrku ,,SZOK”. Dzieci z oddziałów przedszkolnych, jak również klas młodszych i starszych mogły podziwiać różnorodne magiczne sztuczki cyrkowe, pokazy żonglerki oraz ekwilibrystyki. Jednak największe zainteresowanie wzbudził wąż, którego można było nawet dotknąć. Niektóre dzieci wykazały się dużą odwagą głaszcząc i trzymając gada. Artyści nawiązali współpracę z widownią, angażowali uczestników w aktywny udział w ich pokazach. Chętne i odważne osoby mogły spróbować swoich sił i umiejętności we wspólnym wykonywaniu cyrkowych pokazów. Na zakończenie dzieci mogły zakupić sobie pamiątki cyrkowe, które z pewnością długo będą przypominać im o niezwykłych wyczynach artystów cyrkowych.

Ewa Domańska